WRAPSCBLK-V5_ARM_HR

Współpraca z nami

Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, hurtownie oraz klientów zamawiających kilkanaście sztuk miesięcznie. Aby nawiązać współpracę z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu mailowego. Indywidualnie ustalimy warunki współpracy z korzyścią dla obu stron.

Jesteś sprzedawcą?

To szansa na dotarcie z Twoją ofertą produktową do ogromnej bazy klientów biznesowych – zarówno resellerów jak i integratorów. Możesz wykorzystać najbardziej efektywnie nasze kanały B2B, w tym rozbudowany dział handlowy oraz platformę sprzedażową w celu uzyskania świetnych relacji z Klientami i łątwą realizacją projektów B2B. Dołącz do nas już teraz i napisz pod adres:

Naszymi klientami jest ponad ok 1000 podmiotów w Polsce handlujących elektroniką użytkową. Wśród partnerów mamy małe i większe firmy w rynku rozproszonym oraz partnerzy sieciowi tj.:

DINO, Media Expert, Komputronik, Euro RTV AGD, Media Markt, Neonet, OleOle!, X-KOM, ABFoto, Play, T-Mobile i inne!

Zostań naszym Partnerem

Dołącz do grupy naszych Partnerów biznesowych i od razu korzystaj z naszych benefitów, które dla Ciebie oferujemy.

Posiadamy autorską platformę sprzedażową B2B, w której znajduje się nasza pełna oferta. Posiadamy wykfalifikowany zespół handlowy zarówno w biurze jak i w terenie – poczytaj o nas. Przygotowujemy i przeprowadzamy mnóstwo profesjonalnych szkoleń oraz szeroką gamę programów lojalnościowych. Do tego wszystkiego otrzymasz wsparcie naszych konsultantów w dowolnym zakresie naszego Partnerstwa B2B.

    DANE TWOJEJ FIRMY

    OSOBA KONTAKTOWA

    *Przystępując do newslettera LAMEL Brands wyrażasz zgodę na naszą Politykę Prywatności.