lamel brands

Kim jesteśmy?

Zespół LAMEL Brands tworzą ludzie z pasją, bogatym doświadczeniem rynkowym, kreatywnością i otwartymi umysłami, dzięki czemu oferowane produkty osiągają stabilną pozycję rynkową w kanałach sprzedaży. Nasza hurtownia GSM opiera się na szczerej współpracy. Determinacja, zrozumienie i otwartość na Klienta oraz jego ofertę i potrzeby sprawiają, że skutecznie i dynamicznie rozwijamy biznes i relacje. Tworzymy profesjonalny i kompetentny zespół ludzi co daje gwarancję sukcesu, a droga decyzyjna jest krótka.

Misja firmy

Istniejącą od początku 2017 roku misją LAMEL Brands jest tworzenie i wdrażanie kompleksowych działań związanych z promocją i sprzedażą wybranych marek w ramach rozwiniętych kanałów sprzedaży dystrybucyjnej na całym świecie. Jako główny cel stawiamy kompleksowość oferty, dając wsparcie bez względu na skalę biznesową i trudności rynkowe. Dbamy by procesy współpracy przebiegały w przyjaznej atmosferze oraz na czytelnych zasadach fair play.

DOSTARCZAMY NASZYM KLIENTOM NOWOCZESNE & LIFESTYLOWE AKCESORIA GSM

Nasza oferta

Szeroki wybór produktów światowych producentów oraz profesjonalna obsługa Klienta to nasze zdecydowanie silne strony. LAMEL BRANDS silną pozycję na rynku osiągnęła dzięki doświadczeniu oraz wiedzy połączonej z jakością i dostępnością oferowanych produktów, a także konsekwentnemu i profesjonalnemu podejściu do współpracy biznesowej. Wieloletnie doświadczenie, które pogłębiamy od 20 lat sprawia, że LAMEL BRANDS jest solidnym i sprawdzonym partnerem.