Slider

NASZE MARKI

Zespół LAMEL Brands tworzą ludzie z pasją, bogatym doświadczeniem rynkowym, kreatywnością i otwartymi umysłami, dzięki czemu oferowane produkty osiągają stabilną pozycję rynkową w kanałach sprzedaży.

MyScreenPROTECTOR zapewnia szeroki wybór produktów zabezpieczających Twój smartfon w tym: szkła i folie ochronne na ekrany.

MiniBatt jest pionierem w dziedzinie rozwiązań do ładowania bezprzewodowego oraz ładowania akumulatorów.

CellurLine to marka premium z grupy akcesoria GSM oraz urządzenia elektroniczne. Szeroka gama produktów od słuchawek, głośników bluetooth kończąc na etui na smartfony.

WRAPS to słuchawki, modna bransoletka i technologia do noszenia, połączone w jeden prosty produkt.

Sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży i Montażu MyScreenSPOT stanowią setki sklepów, salonów i wysp handlowych w całej Polsce i wielu krajach europejskich.

Golf oferuje szeroki wybór akcesoriów do smartfonów takich jak bezprzewodowe ładowarki, banki energii, słuchawki, kable USB i adaptery etc.

DOSTARCZAMY NASZYM KLIENTOM NOWOCZESNE & LIFESTYLOWE AKCESORIA GSM

Nasza oferta

Szeroki wybór produktów światowych producentów oraz profesjonalna obsługa Klienta to nasze zdecydowanie silne strony. LAMEL BRANDS silną pozycję na rynku osiągnęła dzięki doświadczeniu oraz wiedzy połączonej z jakością i dostępnością oferowanych produktów, a także konsekwentnemu i profesjonalnemu podejściu do współpracy biznesowej. Wieloletnie doświadczenie, które pogłębiamy od 20 lat sprawia, że LAMEL BRANDS jest solidnym i sprawdzonym partnerem. Oferujemy produkty następujących marek:

MyScreenPROTECTOR
CUT & USE
Bemi
WRAPS
Celluraline
GOLF

KONTAKT

LAMEL BRANDS SP. Z O.O.
Żwirowa 134,
66-400 Gorzów Wielkopolski,
Polska

tel.: +48 575 115 332
e-mail: lboffice@lamel.pl

NASZE MARKI

MyScreenPROTECTOR
CUT & USE
CelluraLine
GOLF
Bemi
WRAPS

WSPÓŁPRACA