lamel brands

Nasze marki

Zespół LAMEL Brands tworzą ludzie z pasją, bogatym doświadczeniem rynkowym, kreatywnością i otwartymi umysłami, dzięki czemu oferowane produkty osiągają stabilną pozycję rynkową w kanałach sprzedaży.

MyScreenPROTECTOR zapewnia szeroki wybór produktów zabezpieczających Twój smartfon w tym: szkła i folie ochronne na ekrany.

CUT & USE to urządzenie tnące z panelem sterującym i materiałami aplikacyjnymi. Dzięki niemu możesz wycinać ochronę dla dowolnego modelu dostępnego w bazie.

CellurLine to marka premium z grupy akcesoria GSM oraz urządzenia elektroniczne. Szeroka gama produktów od słuchawek, głośników bluetooth kończąc na etui na smartfony.

Produkty mobileBOX zostały stworzone z myślą o Klientach, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę lub zaoferować swoim odbiorcom nowe rozwiązania.

Sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży i Montażu MyScreenSPOT stanowią setki sklepów, salonów i wysp handlowych w całej Polsce i wielu krajach europejskich.

Golf oferuje szeroki wybór akcesoriów do smartfonów takich jak bezprzewodowe ładowarki, banki energii, słuchawki, kable USB i adaptery etc.

Jako oficjalny partner HMD Global w oferujemy produkty marki smartfonów i akcesoriów oryginalnych Nokia.

Marka FroggieX powstała, ponieważ jej twórcy kochają gry, zabawę i najlepszą jakość technologii. W ofercie firmy znajdują się m.in. akumulatorki, wieże na dyski oraz podstawki i stacje dokujące do ładowania.

Venom UK to uznana na całym świecie brytyjska marka akcesoriów dla graczy. Już od ponad 20 lat daje możliwość rozwoju tworząc produkty gamingowe najwyższej jakości.

Marka Borofone posiada produkty w kategoriach audio, ładowarki, kable, mobilne power banki, etui ochronne, szkło ochronne itp.

Awei to młoda marka specjalizująca się w produkcji słuchawek. Słuchawki idealne do sportu, do auta, do komputera i do telefonu. 

Generatory i maszyny ogrodnicze Könner & Söhnen® zostały stworzone w Niemczech w celu urzeczywistnienia pojęcia „technologii dla ludzi”.

DOSTARCZAMY NASZYM KLIENTOM NOWOCZESNE & LIFESTYLOWE AKCESORIA GSM