Slider

NASZE MARKI

Zespół LAMEL Brands tworzą ludzie z pasją, bogatym doświadczeniem rynkowym, kreatywnością i otwartymi umysłami, dzięki czemu oferowane produkty osiągają stabilną pozycję rynkową w kanałach sprzedaży.

MyScreenPROTECTOR zapewnia szeroki wybór produktów zabezpieczających Twój smartfon w tym: szkła i folie ochronne na ekrany, etui na smartfony.

MiniBatt jest pionierem w dziedzinie rozwiązań do ładowania bezprzewodowego oraz ładowania akumulatorów.

PhotoFast to marka premium Smart Accessory, która skupia się na projektowaniu, innowacjach, najwyższej jakości i funkcjonalności została ustanowiona w 2003 roku.

CulCharge oferuje najmniejsze na świecie gadżety ładujące oraz rozwiązania do ładowania, które pasują do każdej marki urządzeń mobilnych.

Pierwszy na świecie nauszny tłumacz, którego można używać do dwujęzycznych rozmów twarzą w twarz! Tłumaczy języki w czasie niemal rzeczywistym.

Usbepower zamienia podstawowe przedmioty codziennego użytku w elegancką, mocną i inteligentną technologię.  

WRAPS to słuchawki, modna bransoletka i technologia do noszenia, połączone w jeden prosty produkt.

Sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży i Montażu MyScreenSPOT stanowią setki sklepów, salonów i wysp handlowych w całej Polsce i wielu krajach europejskich.

Golf oferuje szeroki wybór akcesoriów do smartfonów takich jak bezprzewodowe ładowarki, banki energii, słuchawki, kable USB i adaptery etc.

DOSTARCZAMY NASZYM KLIENTOM NOWOCZESNE & LIFESTYLOWE AKCESORIA GSM

Nasza oferta

Szeroki wybór produktów światowych producentów oraz profesjonalna obsługa Klienta to nasze zdecydowanie silne strony. LAMEL BRANDS silną pozycję na rynku osiągnęła dzięki doświadczeniu oraz wiedzy połączonej z jakością i dostępnością oferowanych produktów, a także konsekwentnemu i profesjonalnemu podejściu do współpracy biznesowej. Wieloletnie doświadczenie, które pogłębiamy od 20 lat sprawia, że LAMEL BRANDS jest solidnym i sprawdzonym partnerem. Oferujemy produkty następujących marek:

MyScreenPROTECTOR
Photofast
WT2
WRAPS
USBEPOWER
CulCharge
MyScreenSPOT
GOLF
MiniBATT

KONTAKT

LAMEL BRANDS SP. Z O.O.
Żwirowa 134,
66-400 Gorzów Wielkopolski,
Polska

tel.: +48 575 115 887
e-mail: lboffice@lamel.pl

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI
FIRMA
TARGI

WSPÓŁPRACA

DO POBRANIA
OFERTA
VIDEO

NEWS

FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE