Sony zapowiedziało premierę nowego VR2. To z pewnością coś co zasili akcesoria gamingowe w dużym stopniu. Wygląd sprzętu czyli samych okularów oraz kontrolerów jest jak zwykle perfekcyjnie zaplanowany. Przygotowany oczywiście w stylistyce jaką znamy od SONY. Sprzęt będzie działał w rozdzielczości 4K przy 110-stopniowym polu widzenia oraz odświeżaniu 90-120Hz. Jest to gadżet którym zainteresuje się niejedna hurtowanie elektroniki. Gaming od zawsze budził dużo dobrych emocji. Przeniesienie tej rozrywki w trzy “namacalne” wymiary to z pewnością coś wspaniałego.

Nie znamy jeszcze tytułów wszystkich gier jakie pojawią się z możliwością obsługi przez ten sprzęt. Wiadomo, że będzie wśród nich nowy Horizon – Call of Mountain. Pierwsi testerzy już oceniają bardzo pozytywnie nowy sprzęt od SONY, a mowa tu o takich znanych serwisach jak IGN, WIRED, The Verge czy Polygon. Czekamy niecierpliwie na PlaystationVR2, a także na inne nowe akcesoria gamingowe oraz akcesoria do telefonów, konsol, komputerów, itp.

Przeczytaj więcej o naszej firmie – współpracujemy z wieloma kanałami retail, w których z pewnością będzie można nabyć nowy produkt SONY. Sklepy takie jak Komputronik, Media Markt, Media Expert, etc. oferują różne akcesoria w tym sprzęt gamingowy.